Дубаневицькі школярі вшановують поета Івана Низового

Дубаневицькі школярі вшановують поета Івана Низового

Рік поета Івана Низового на Городоччині та Львівщині – важлива подія.  8 листопада 2017 року, напередодні Дня української писемності та мови, в рамках Тижня української та літератури, у Дубаневицькій ЗОШ І-ІІ ступенів імені івана Альберта учням, педагогам була представлена літературно-музична композиція “Поет Іван Низовий – невтомний будівничий України”, підготовлена учнями 5-9 класів під керівництвом  директора школи, вчителя української мови та літератури Маковецького В.В.  Присутні познайомилися із життям та творчістю Івана Низового, почули його поезії у виконанні учнів та дочки поета Лесі Низової. Роздуми поета про життя та поезію, спогади про дитинство, юність озвучив учень 9 класу Грабовий Владислав. Прозвучали пісні на слова Івана Низового “Ріка”, “Плач Ярославни” у виконанні ансамблів 6 та 7 класів.
Глядачі переглянули уривки з відеофільмів про Івана Низового «Я не прощаюсь», «Автограф», фотослайди, презентацію. Літературну композицію супроводжувала музика Вівальді, Чайковського, Бетховена, Шостаковича, Баха, Огінського.
Завершилося вшанування поета Івана Низового, приурочене 75-річчю від дня його народження, піснею Тіни Кароль “Україна – це ми” у виконанні Надії Ткачишин.


Про любов до України, рідної землі, мови, дітей Івана Низового розповіла Леся Низова. Почесний голова Городоцького районного товариства “Просвіта”, громадський діяч Іван Бучківський відзначив високу громадянську позицію луганського поета, говорив про віру, надію, любов у поезії та його житті.
На останок Леся Низова емоційно та піднесено прочитала поезію І.Низового “Вірую”.

Add a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *