Пам’яті Івана Альберта

Пройшло три роки, як на підступах до Донецького летовища в нерівному бою загинув сержант 80-ї окремої десантно-штурмової бригади, уродженець села Дубаневичі Іван Альберт. Вечір-реквієм «Іван Альберт: життя – як спалах» відбувся в Дубаневицькій ЗОШ І-ІІ ступенів імені Івана Альберта (режисер Намісняк О.В.).

Розповідь учнів про життя героя-«кіборга» чергувалася з поезіями та піснями про Майдан, війну на Сході, спогадами про випускника школи. Прозвучали поезії Н. Кіндзерської, Н. Крісман, Г. Тишкун, пісні «Вбережу», «Майдан», «Війна», «Плакала калина», «Там, де сонце встає». Ансамбль хлопців 8-го класу виконав одну з улюблених пісень героя – «Ой вийшов місяць із-за хмари».

Не одна сльоза злетіла з очей присутніх на реквіємі рідних, вчителів, учнів, гостей під час розповідей про Івана, демонстрації фотопрезентації.

Про важливість вшанування пам’яті Івана Альберта, його подвигу, про віру в краще майбутнє України, високі моральні якості «кіборга» говорили у своїх виступах заступник голови Городоцької РДА П.Стахів, сільський голова села Дубаневичі Г.Іванів.

Після закінчення вечора вшанування на могилі Івана Альберта парох с. Дубаневичі о. Іван Коваль відправив панахиду.

Add a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *