Свято Останнього дзвоника

Ось і настав останній день навчання – радісний день для більшості школярів. Попереду літні канікули. Свято Останнього дзвоника традиційне. Але цьогоріч для дубаневицьких школярів трохи інше: без традиційної лінійки, довгих промов. Учні всіх класів зручно розмістилися на кріслах.

Ранок 25 травня розпочався для дітей, учителів та батьків молебнем, який провів отець Іван Коваль, у церкві святого Миколая.

Ось і свято. Під вишитими рушниками заходять до залу випускники та розташовуться на сцені. Звучить привітання директора школи Маковецького В.В., зачитуються накази про перевід, про нагородження Похвальним листом “За високі досягнення у навчанні”. Нагороджуються грамотами переможці олімпіад, конкурсів, спортивних змагань. Відповідно до ухвали педагогічної ради найкращі випускники – переможці обласних, районних олімпіад, конкурсів, акцій Ключник Галина та Уніят Лілія нагородженні медаллю “Гордість школи – надія України”.

Концерт, підготовлений випускниками та учнями школи, сподобався всім. Були й привітання сільського голови Іванів Г.І. та класного керівника Намісняк О.В. Поблагословив учнів і о.Іван Коваль.

Останній дзвінок продзвенів у виконанні випускників.

Далі були фото на пам’ять у фотозоні, останній урок, який запам’ятається надовго.

Add a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *