Іван Альберт – наш герой

Сьогодні, у 4-ту річницю героїчної смерті, у Дубаневицькій ЗОШ І-ІІ ст. імені Івана Альберта відбувся захід-реквієм – вшанування пам’яті загиблого на підступах до Донецького аеропорту нашого земляка, випускника школи Івана Альберта. Учні школи під керівництвом Кравець М.Я. – вчителя української мови та літератури підготували літературно-музичну композицію: розповідь про героя, вірші і пісні, поставили декілька сценок з життя воїна. Про вшанування пам’яті героя, необхідність захисту України від зазіхань ворогів, продовження героїчних традицій нашого народу говорив у своєму виступі директор школи Маковецький Віталій. На завершення учасники заходу заспівали духовний славень “Боже великий єдиний”.
На заході були присутні представники місцевої влади, родичі загиблого воїна, батько Героя Небесної СотніВолодимира Жеребного – Микола Федорович. Племінниця Івана Марія подякувала учням та вчителям школи за те, що пам’ятають про Івана та вшановують.
На місцевому цвинтарі діти та вчителі поклали квіти та запалили лампадки на могилах Івана Альберта та Богдана Яценка, помолилися, заспівали Гімн України.

Add a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *