Тиждень англійської мови в початковій школі

З 17 до 21 лютого 2020 року у школі проходив Тиждень англійської мови в початковій школі (адміністратор – вчитель Намісняк О.В.)

Учні 1-4 класів у перший день переглянули ролик під назвою “Мені не потрібна англійська мова”, який доводив протилежне, висловили свої думки щодо вивчення іноземної мови.
Звичайно, що школярі ближче також познайомилися з Англією завдяки відеофільму. Тому до четверга оголошено конкурс: учні 1-2 класів мають намалювати свою улюблену англійську літеру, а учні 3-4 класів мають створити лепбук про Англію.

Другий день Тижня англійської мови в початковій школі пройшов дуже весело🤗. Ми з дітьми поділилися на 4 творчі групи і виготовив кожен рухому іграшку MONKEY 🐒🐵, яка нам згодом знадобиться для інсценізації пісеньки🎶
Виготовляючи, учні активно називали colors 🌈(1 клас) і parts of the body (2-4 класи)

Ось і підійшов до завершення Тиждень англійської мови. У четвер учні початкової школи поділилися на 2 команди і взяли участь у цікавій вікторині “Easy English”. Учасники змагань себе добре показали у 8 конкурсах. Третій і четвертий клас представили свої лепбуки. Всі активні учасники були відзначені призами.

Add a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *